دستگاه های ماینر

نکات مهم در خرید دستگاه ماینر

نکات و مهارت های لازم برای خرید دستگاه ماینر

۸ عامل مهم برای خرید دستگاه های استخراج بین کوین تحت ASIC که باید در نظر گرفته شود :

۱-میزان هش ۲-کارآمدی ۳-مصرف برق ۴-قیمت ۵-برند دستگاه ۶-صدا ۷-پاور ۸-ماینر های جدید یا قدیم

میزان هش :

دستگاه استخراج بیت کوین مورد نظر چند هش در ساغت تولید می کند ؟ هش بیشتر درآمد بیشتر

کارآمدی :

شما باید نسبت به میزان سرمایه ودرآمدی که میخواهید ، دستگاهی را انتخاب کنید که مصرف برق آن با سرمایه و درآمد مورد نظر شما سازگار باشد . برق خانگی در بسیاری از کشور ها از جمله ایران ، قیمت بالایی دارد و مصرف برق دستگاه های استخراج بسیار بالاست . به همین دلیل برای استخراج به صرفه باید از برق صنعتی استفاده کنید .

مصرف برق :

یکی از مهم ترین قسمت های هر دستگاه ماینر ، مصرف برق آن است . ماینر های قدیمی به علت استفاده از تراشه های قدیمی و اصطلاحا بزرگ تر ( ترانزیستور های بزرگ تر ) ، مصرف برق بیشتری دارند در حالی که ماینر های جدید با تکنولوژی جدید ساخته شده اند و تراشه های آن کوچک تر ( ترانزیستور های کوچک تر ) و در نتیجه کم مصرف تر هستند .

قیمت :

این عامل هم نسبت به سرمایه شما باید مورد توجه قرار گرفته شود . همچنین زمان بازگشت سرمایه و سوددهی هم باید در نظر گرفته شود .

دستگاه استخراج را فقط بر اساس قیمت یا فقط Hashrate (هش ریت) خریداری نکنید . بهترین دستگاه ASIC ، کارآمد ترین آن است . هدف پول است . کار آمدترین دستگاه استخراج دستگاهی است که هش بیشتر و مصرف برق کمتری داشته باشد یا به طور کلی میزان بازگشت سرمایه آن سریع تر باشد .

محتوای این مطلب قفل است

این مطلب فقط برای کاربران ویژه سایت قابل نمایش است . برای باز شدن قفل لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید و عضویت خود را به ویژه ارتقاء دهید .

برچسب ها

مدیر سایت

تجربه فعالیت در دنیا ارز دیجیتال را از سال 1393 داریم . در این سایت تجربیات و نکات را به اشتراک می گذاریم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن